top of page

Hakkımızda

ALPHA PROJECT HOUSE

PROJECT HOUSE

Güçlü firmalar ve çözüm ortakları sizi daima ileriye taşır. 2018 yılında Alpha Project House'u biz bu yüzden kurduk. 

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe tespit edilmiş eksikliklerin giderilmesi, estetiğin ve kalitenin ön plana çıkarılması amacıyla, nesilden nesile ulaşan sektör tecrübesiyle kurulmuş 3.nesil inşaat ve yeni nesil mimarlık-mühendislik firmasıyız.

Kısa sürede bölgesinde isminden sıklıkla söz ettiren firma olduk. Profesyonelleşme noktasında ciddi adımlar atarak showroom mağazamızı kalitemize yakışır bir yere taşıdık. Yaptığımız geniş çaplı inovasyon çalışmaları ile firmamızda çalışan; içmimar, mimar ve mühendislerin de katkılarıyla yeni markalar oluşturduk. Ayrıca bünyemizde mimarlık ve mühendislik hizmeti de vermeye başladık.

Alpha Project House ailesi olarak müşterimize; özel tasarım, proje, uygulama ve özel ürün seçimleri sunarak sektördeki yenilikleri herkesten önce müşterilerinin beğenilerine sunma ve çözüm odaklı çalışmaya dayalı bir sistem kurduk. Bu kurulum ve altyapı sayesinde; bizlere projelerini teslim eden müşterilerimizin; inşaat, tadilat, dekorasyon faaliyetlerimizin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için; reklam, tabela, kartvizit, internet sitesi gibi A dan Z ye tüm altyapı kurulumlarını sağlayabilme becerilerine sahip bir ekip oluşturduk.

İnşaat

Temelden çatıya inşaat, proje takibi ve tahhütlü projeler.

Tadilat

Sıfırdan tadilat; mekanik proje ve tasarımlarının yeniden hazırlanıp yapının baştan sona revize edilmesi işlemleri.

Dekorasyon

Mevcut yapının ana hatlarına dokunmadan tadilat işi gerektirmeyen ince estetik dokunuşalr ve 3D tasarım odaklı çalışmaları içerir.

Özel imalat

Çelik konstrüksiyon ve iç mekan mobilya ve diğer uygulamalarının kişiye ve projeye göre özel oalarak üretilip anahtar teslim uygulanması.

Misyonumuz

Alpha Doğası

Sürdürülebilir mimari ve yapılarda önce bölgesel sonra ulusal firmalardan olup geleceğe sahip çıkmak; geçmişimizi ise asla unutmadan, doğamıza faydalı olmayı; sürdürülebilir mimarinin ''mimarı'' olmayı hedefliyoruz.

Ahşap Çerçeve Pencere
bottom of page